26 C
İstanbul
22 Temmuz 2024, Pazartesi

Kılıçdaroğlu Cehennemin Kapısını Oğan’ın Suratına Çarptı

(ANKARA) – CHP 7. Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Sinan Oğan’ın “Kılıçdaroğlu, bana Cumhurbaşkanlığı Yardımcılığı ve üç Bakanlık teklif etti” açıklamasına, “Sana bırak üç bakanlık ve Cumhurbaşkanlığı Yardımcılığı vermeyi, boyatmak için ayakkabılarımı bile vermem. Sen domuz bağcı teröristlerin ortağı, para düşkünü bir siyaset tüccarı, cehennemin kapılarını milletin üstüne kitleyen, Türkiye’nin batması ve parçalanması için kurulan plana sadık bir B.O.P ajanısın” şeklinde karşılık verdi.

CHP 7. Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Sinan Oğan’ın açıklamalarına, X (Eski adıyla Twitter) hesabından sert yanıt verdi. Kılıçdaroğlu, şu paylaşımda bulundu:

Kılıçdaroğlu: “BOP Ajanısın”

“İncinsen de sözün düzünü diyeceğim. Sana bırak üç bakanlık ve Cumhurbaşkanlığı Yardımcılığı vermeyi, boyatmak için ayakkabılarımı bile vermem! Sen domuz bağcı teröristlerin ortağı, para düşkünü bir siyaset tüccarı, cehennemin kapılarını milletin üstüne kitleyen, Türkiye’nin batması ve parçalanması için kurulan plana sadık bir B.O.P ajanısın. Senin beklentin başkaymış… Sen bekâcı değil, paracıymışın…”

Kılıçdaroğlu: “Sermaye Sevdalısı, Kurulan Hain Planın Sadık Yamağısın”

Azerbaycan televizyonuna verdiğin röportajda, çiftliğini 1,5 milyon dolara bile satmayacağını söylüyorsun. Peki, vatanın ve milletin geleceğini kaç dolara sattın? Bu ülkeyi ben yönetmiş olsam çıkacak tek kriz senin şahsi ekonomik krizin olacaktı. Ben yönetmiş olsam; mülteciler evine dönmüş, milletin konut sorunu çözülmüş, gençler araba alabilir hale gelmişti. Bugün Rus’un, İngiliz’in, Avrupalıların ve Arapların tapusuna verdiğiniz sahillerimiz ve tatil bölgelerimiz milletimizin olacak, şu güzel yaz aylarında bütün milletimiz tatilini yapacaktı. 14 Mayıs akşamı efendini aramışsın. Ona ilk turda %49,5 da bırakın %50’ye tamamlamayın demişsin. Sanma o yaptıklarınız, o aldıklarınız yanınıza kalacak. Nedamet getir. Seçimlerde bu milletin geleceği ile nasıl oynadınız anlat. Sözüm ona ‘milliyetçiymiş.’ Sermaye sevdalısı, kurulan hain planın sadık yamağısın. Hadi yüreğin yeter, efendilerinden izin alabilirsen, yarın Sinan Ateş davasına gel, katledilen milliyetçi bir vatan evladının hakkına sahip çık, göreyim yüreğin kaç okka… Hepinizin milliyetçiliği, benim vatan sevgimin zekatı kadar yoktur. Sizin benden tek fazlanız; tapularınız ve banka hesaplarınızdır. Ama şüphen olmasın kurduğunuz planı başınıza geçireceğim…”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK HABERLER

BİZİ TAKİP EDİN

290,296BeğenenBeğen
2,047TakipçiTakip Et
19,645TakipçiTakip Et
74AboneAbone Ol
- Reklam -

EN SON HABERLER