28.2 C
İstanbul
19 Temmuz 2024, Cuma

AKP’de Şiddet Kol Geziyor

(Elazığ) – Elazığ’ın Keban ilçesinde, AKP İlçe Gençlik Kolları Başkanı Oğuzhan Turan, AKP Keban İlçe Başkanı Turgay Toprak’ın iki çocuğunun da aralarında bulunduğu yedi kişinin kendisini darp ettiğini belirterek şikayetçi oldu. Turan’ın babası Yunus Turan, “AK Parti teşkilatlarında öyle bir mide bulandırıcı şeyler oluyor ki oğluma görevi bırak diyorum ama anlatamıyoruz” ifadelerini kullandı. 

”AKP Teşkilatları Mide Bulandırıcı”

Elazığ’ın Keban ilçesinde AKP Gençlik Kolları Başkanı Oğuzhan Turan’ın, AKP Keban İlçe Başkanı Turgay Toprak’ın çocukları E. Toprak ve E. Toprak’ın da aralarında bulunduğu 7 kişi tarafından darp edildiği ifade etti. AKP’li Turan, darp raporu alarak AKP’li Toprak’ın çocukları ve beş kişiden şikayetçi oldu. 

”Oğluma Görevi Bırak Diyorum”

Daha önce de Keban Barajı’na güvenlik görevlisi alımı sebebiyle AKP Keban İlçe Başkanı Turgay Toprak ile AKP Keban İlçe Gençlik Kolları Başkanı Oğuzhan Turan’ın babası Yunus Turan arasında yaşanan kavga yüzünden AKP’liler karakolluk olmuş, parti yöneticilerinin istemiyle taraflar şikâyetlerinden vazgeçmişti. 

“7-8 Kişi Çocuğuma Saldırdı” 

Yaşanan olayla ilgili konuşan AKP Keban İlçe Gençlik Kolları Başkanı Oğuzhan Turan’ın babası Yunus Turan, “Salı günü oğlumu yedi sekiz kişi iki arabayla taciz etmişler ve kendilerine sözlü karşılık vermesini beklemişler. Çocuğum da ‘bir şey mi var’ diye sormuş. Sonrasında oğlum Oğuzhan eve gelirken 7-8 kişi arabadan inip çocuğuma saldırıyorlar, kafasına ve kaburgalarına tekme atmışlar. Çocuğumun darp edilmesi sonrasında hastaneye gittik ve darp raporu aldık, sonrasında da saldıranlardan da şikayetçi olduk. Oğluma saldıranlardan ikisi Turgay Toprak’ın oğlu diğer kişileri tanımıyorum. Büyük ihtimalle alkollülerdi. AK Parti teşkilatlarında öyle bir mide bulandırıcı şeyler oluyor ki oğluma görevi bırak diyorum ama anlatamıyoruz” dedi. 

AKP İki Yöneticisini Görevlendirdi  

AKP Elazığ İl Başkanlığı da sosyal medya hesabından “Keban İlçemizde vukuu bulan ve bazı teşkilat mensuplarımızın da dahil olduğu asayiş olayı ile ilgili olarak adli ve idari süreç devam etmektedir. Hadisenin partimiz iç tüzüğü yönünden incelenmesi amacıyla İl Teşkilat Başkanımız ve Keban İlçemizden Sorumlu Koordinatör İl Başkan Yardımcımıza gerekli görevlendirme yapılmış olup süreç devam etmektedir” açıklamasını yaptı.

Haber Masası
Haber Masası
Aradığımız gerçek, bulduğumuz ve bildiğimiz, güvendiğimiz yegane şey gerçek. Yol TV halkındır ve her dem gerçek!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK HABERLER

BİZİ TAKİP EDİN

290,328BeğenenBeğen
2,048TakipçiTakip Et
19,634TakipçiTakip Et
67AboneAbone Ol
- Reklam -

EN SON HABERLER